Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Kamil Zaborniak potrzebuje rehabilitacji po skutkach wypadku z 2011 roku. Priorytetowym wydatkiem jest wysłanie Kamila na turnus do specjalistycznego ośrodka. Potrzebny jest także sprzęt medyczny np. respirator.Kamil jest ubezwłasnowolniony (pod opieką matki Joanny).

Kamil miał mnóstwo planów – chciał pracować, uwielbiał sport, miał dziewczynę. 9 lat temu przyszedł dziś dzień, który zabrał mu wszystko. Tragiczny wypadek samochodowy, w którym Kamil uczestniczył jako pasażer, odebrał życie dwóm osobom, a jemu odebrał zdrowie. Kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Doznał stłuczenia mózgu i zapadł w śpiączkę. Do dziś nie odzyskał świadomości i jest całkowicie zależy od bliskich. Aby jego stan nie uległ pogorszeniu niezbędna jest intensywna rehabilitacja, jednak wiąże się ona z bardzo wysokimi kosztami. Kamil ma siostrę, która teraz ma 21 lat.Przebywa cały czas w domu, zajmują się nim rodzice i babcia, przychodzi też rehabilitant. Dzięki pomocy rodziny je za pomocą łyżeczki, jest karmiony, nie ma już też cewnika. Potrzebuje rehabilitacji, materaca, parapion, wózek.