Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Marcin to młody chłopak pełen pasji. To wesoły, na co dzień aktywny, kochający motocykle. Niestety jeden z przejazdów motorem skończył się dla niego tragicznie. Inny uczestnik drogi, kierowca samochodu osobowego, nie zachował należytej ostrożności, co doprowadziło do wypadku. Marcin nie miał szans w zderzeniu z autem. Trafił w bardzo poważnym stanie do szpitala. Lekarzom udało się uratować jego życie, jednak obrażenia jakie doznał będą wymagały długotrwałego leczenia. Marcin w konsekwencji wypadku doznał rozległego aksonalnego urazu mózgu oraz licznych złamań. Przed kilka dni utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej.

Obecnie Marcin przebywa w domu i przygotowuje się do odbycia turnusu rehabilitacyjnego. Najważniejsze jest dla niego powrót do sprawności, dlatego celem jest intensywna rehabilitacja w profesjonalnym ośrodku, na którą rodzina nie jest przygotowana finansowo. Aby wesprzeć Marcina w osiągnięciu jego celu, przekaż dowolną kwotę darowizny.