Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

8.09.2021r. to data, gdy w jedną sekundę życie, plany i marzenia Karola, a także jego najbliższych runęły jak domek z kart. Wtedy właśnie miał miejsce wypadek, w trakcie którego podróżując jako pasażer z dwójką znajomych z pracy wjechali w rów i uderzyli w drzewo. Niestety stroną po której znajdował się Karol.

Stan Karola określony został na bardzo ciężki. Doznał on urazu kręgosłupa, płuc oraz głowy. Jak się okazało mimo rozległości obrażeń nie kwalifikowały się do operacji…….

Mimo beznadziejności sytuacji organizm Karola nie poddał się i zaczął się powoli regenerować, jednak bez specjalistycznej opieki oraz rehabilitacji powrót do sprawności oraz możliwości komunikacji jest nie do osiągnięcia.

Obecnie nie potrzebuje już pomocy respiratora przy oddychaniu, jednak jego stan jest nadal bardzo ciężki. Stara się z nami porozumiewać gestami których znaczenie potrafią zrozumieć jedynie najbliżsi. Bywają dni gorsze ale i te lepsze kiedy ewidentne chce nas do siebie przytulić czy przy pomocy mrugnięć powiedzieć nam jak bardzo tęskni

Po tygodniach bólu, cierpienia i bezsilności nadszedł czas, gdy możemy pomóc Karolowi w powrocie do zdrowia. Każda złotówka to wsparcie nie tylko finansowe ale także mentalne, że da radę wrócić do normalności i walczyć o swoje marzenia. Mamy świadomość, że najważniejszy jest pierwszy rok by móc osiągnąć najlepsze efekty rehabilitacji. Dlatego tym bardziej zwracamy się z prośbą o pomoc.