Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Wypadek, kilka sekund, które zmieniły normalne życie w pole walki o sprawność. Karol to 21-letni chłopak, na którego czeka świat, pełnia życia, przygód i doświadczeń. Niestety, również długa droga do odzyskania zdrowia i siły, aby w ten świat ruszyć… By tak mogło być, potrzebny będzie ogrom wysiłku, ciężkiej pracy i – niestety – pieniędzy…

12 sierpnia 2020 roku – to tamtego dnia Karol uczestniczył w wypadku samochodowym… W wyniku bardzo poważnych obrażeń leżał trzy tygodnie w śpiączce. Były to trzy tygodnie niepokoju, niepewności i walki na szali, na której chwiało się jego życie. Te chwile minęły, Karol powoli wraca do siebie, ale bez specjalistycznej rehabilitacji nie ma szans na powrót do sprawności…

Po wypadku Karol ma liczne złamania twarzoczaszki oraz mózgoczaszki, które spowodowały duży obrzęk mózgu. Liczne krwiaki bardzo powoli się wchłaniają. Ma połamane kończyny, żebra oraz nadgarstki. Potrzebuje intensywnej neurorehabilitacji i szeregu specjalistów, którzy pomogą mu odzyskać między innymi pamięć, zdolność mówienia i poruszania się. Niestety koszt rehabilitacji po tak poważnym wypadku to blisko 90 tysięcy złotych na 3 miesiące.

Przydarzyło się nieszczęście – nieszczęście, które dotknęło wiele osób personalnie, ponieważ Karol jest ważną osobą w życiu nas wszystkich. Nikt z nas na takie wydarzenie nie jest przygotowany, spada to nagle i wywraca wszystko do góry nogami. Karol jest teraz dla nas najważniejszy, dlatego też nie pozwoliliśmy sobie się załamać i, wspierając się wzajemnie, zaczęliśmy działać!

Prosimy Was wszystkich o pomoc w zbiórce na jego rehabilitację – liczy się każdy grosz. Wasze wyciągnięcie ręki jest dla nas w tej chwili najpiękniejszym gestem. To zbiórka na szczęśliwy bilet Karola do domu!

Rodzina i przyjaciele Karola