Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Dzień jak każdy inny. Piękna pogoda.Moja siostra dzień wcześniej, mając początkowo inne plany, spontanicznie umawia się ze znajomymi na przejażdżkę motocyklem. Jedna sekunda i życie zmienia się o  180°, dochodzi do wypadku. Niestety dla Klaudyny kończy się on tragicznie. W jego wyniku doznaje wielu obrażeń:- złamanie kręgosłupa – wielokrotne, otwarte złamania ręki- złamany obojczyk- złamane żebra- uraz czaszkowo-mózgowy w wyniku, którego powstał krwiak śródmózgowy. Przez pierwszy tydzień po wypadku znajduje się w stanie krytycznym i jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Po 10 dniach pierwszy raz otwiera oczy. Obecnie jest przytomna z bardzo niskim poziomem świadomości. Każdego dnia robi jednak postępy! Walczy! Stara się z nami komunikować! By dać jej szansę na powrót do samodzielnego funkcjonowania niezbędna jest kosztowna rehabilitacja neurologiczna w specjalistycznym ośrodku.Klaudyna to cudowna siostra. Prowadziła bardzo aktywny tryb życia, była fanką zdrowego odżywiania. Każdego dnia zarażała nas swoim optymizmem, rozśmieszała oryginalnym poczuciem humoru, mobilizowała do zdrowego trybu życia i wykazując się ogromną empatią pomagała innym. Każda bliska jej osoba wiedziała, że może na nią liczyć!Klaudyna miała jasno sprecyzowane plany na przyszłość. W przyszłym miesiącu miała rozpocząć nową pracę. Marzyła o założeniu rodziny, posiadaniu dzieci… By powyższe mogło być możliwe, potrzebna jest Wasza pomoc!!