Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pomóżmy Leszkowi zdobyć najwyższy szczyt w życiu.
Leszek będąc wzorem kierowcy uległ wypadkowi komunikacyjnemu, został staranowany przez bezmyślnego kierowcę cysterny. Nagle, bez ostrzeżenia, w jego życie wkroczyła brutalna,tragiczna rzeczywistość. W wyniku wypadku odniósł wiele obrażeń. Nasz przyjaciel nie poddaje się , podjął walkę. Jego wola życia jest ogromna. Po wielu tygodniach śpiączki, zaczyna się wybudzać, reagować  na głosy najbliższych. Leszek leży obecnie w szpitalu na Intensywnej Terapii, ma liczne złamania, przeszedł operację ratującą życie, oddycha dzięki maszynie. Droga przed nim długa i bolesna, ale od Nas zależy jaka będzie ta droga i jak doprowadzi go do celu. Leszkowi potrzebna jest bardzo kosztowna i specjalistyczna rehabilitacja. Wszyscy będziemy walczyć o Leszka, o jego plany i marzenia. Leszek jest dobry, szlachetny, bezinteresowny a przede wszystkim pomocny. Każdy z jego otoczenia, osoba bliższa i ta którą poznał przypadkowo doświadczyła jego uwagi, troski, pomocy, którą ofiaruje po cichu, niezauważalnie. Teraz on sam potrzebuje naszego wsparcia.
Twój gest ma znaczenie!