Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliczce –  Konrad Tańcula -28 stycznia o godzinie 3.00 nad ranem jadąc do pracy uległ poważnemu, czołowemu zderzeniu z samochodem dostawczym pod Nowym Targiem. W stanie ciężkim trafił tam do szpitala. Początkowo walczył ożycie. Konrad jest chłopakiem, którego wszędzie pełno. Społecznik, chętnie angażujący się w różne inicjatywy. Wspierający osoby potrzebujące. Każdego dnia działa w wielu lokalnych wydarzeniach i formach wsparcia innych ludzi. Wielokrotnie okazywał swoje serce jako wolontariusz w niezliczonej ilości akcji. Również w tej formie bycia strażakiem – ochotnikiem, wiele razy pomagając ludziom w czasie akcji ratowniczo-gaśniczych.Dziś sam potrzebuje pomocy i wsparcia. Ciężko pracuje na to żeby wrócić do zdrowia. Niestety to początek długiej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Teraz najważniejsza jest rehabilitacja kompleksowa i indywidualna, z  podejściem dostosowanym do potrzeb Konrada. W domu czeka na niego mała córeczka Julia i narzeczona Aneta. Czeka cała rodzina i mobilizuje swoje siły do zbierania środków, które zapewnią profesjonalną pomoc naszemu rodzinnemu bohaterowi.