Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

5 czerwca 2021 Krystian uległ poważnemu wypadkowi. Spadł z wysokości, w wyniku czego złamał kręgosłup i uszkodził rdzeń kręgowy. Nie może chodzić i nie czuje nic od pasa w dół. Przeszedł dwie operacje i obecnie przebywa jeszcze  w szpitalu, ale już na oddziale rehabilitacji. Po wyjściu ze szpitala konieczna będzie jeszcze długotrwała, profesjonalna rehabilitacja, taka, aby Krystian mógł funkcjonować w jak największym stopniu samodzielnie. Koszt miesięcznej rehabilitacji to około 20 tysięcy złotych, a żeby przyniosła ona rezultaty, potrzebne jest wielu miesięcy. Krystian jest bardzo dzielny, wytrwały i zdeterminowany. Walczy cierpliwie o swoja sprawność każdego dnia.  Ma dwóch synów, których chciałby jeszcze nauczyć wielu rzeczy oraz sprawnie i w pełni towarzyszyć w  ich życiu. Żeby to wszystko osiągnąć, walczyć i iść dalej, sama siła i determinacja nie wystarczy, potrzebna jest pomoc finansowa, tylko dzięki niej Krystian będzie mógł korzystać z profesjonalnej pomocy i wrócić do domu. Bardzo prosimy o pomoc! Będziemy wdzięczni z całego serca za każdą wpłatę.  

POMÓŻMY KRYSTIANOWI STANĄĆ NA NOGI!