Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pan Krzysztof w 2014 r. uległ wypadkowi – został porażony prądem w wyniku czego amputowano mu lewą rękę , Pan Krzysztof z zawodu jest spawaczem, osobą leworęczną dziś bez pracy i renty. Jego największą potrzebą jest proteza ręki.

” Jego sytuacja jest bardzo trudna obecnie mieszka sam po wypadku żona się z nim rozwiodła , nie ma stałego źródła dochodu ,nie ma renty . Do wypadku doszło w 2014r, gdy wybrał się z bratem na ryby ,w okolicach rzeki Warty przebiegała jakaś stara instalacja wysokiego napięcia Pan Krzysztof przechodząc obok słupa nie wiadomo czy dotknął go , słup miał jakieś przebicie wytworzył się duży ług elektryczny w skutek czego został porażony prądem 15kV cudem przeżył . Poparzenia były tak duże że lewej ręki nie dało się uratować , została amputowana. Do czasu wypadku Pan Krzysztof pracował zawodowo z przerwami jako spawacz ma uprawnienia. Był osobą leworęczną . Obecną jego największą potrzebą jest proteza ręki na którą go zwyczajnie nie stać . Jeśli chodzi o kwestie odszkodowawcze nie ma szans na uzyskanie czegokolwiek nikomu nie zostały postawione zarzuty. Roszczenia przedawniły się. Wcześniej próbowały dochodzić roszczenia jakieś firmy lecz z dokumentów wynika ,że to Pana Krzysztofa uznano winnym. Gdyby miał taką protezę ma szansę na pracę jako stróż . Więc to jest jego marzeniem”