Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Dzień dobry. Mam na imię Tomek, mam 34 lata. Jestem tatą 2 fantastycznych córek, które są całym moim światem. Jak każdy młody człowiek miałem plany, marzenia, które powoli realizowałem, wierząc, że w końcu uda się spełnić je wszystkie. Niestety w pewnym momencie życie napisało dla mnie swój własny scenariusz, 6.07.2021 uległem poważnemu wypadkowi, w którym złamałem kręgosłup z przerwaniem rdzenia kręgowego w odcinku C4-C6 z paraliżem od klatki piersiowej w dół bez prawidłowej funkcji rąk.

Poruszam się na wózku inwalidzkim. Niestety bez dalszej prawidłowej rehabilitacji nie będę mógł w przyszłości normalnie funkcjonować. Koszty prywatnej rehabilitacji przekraczają moje możliwości. Najważniejsza jest dla mnie rehabilitacja rąk, abym mógł być jak najbardziej samodzielny pomagając żonie w codziennym życiu naszej rodziny i opiece nad dziećmi.