Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Wypadek miał miejsce we wrześniu 2010r. Pan Jarosław spadł ze schodów. Wylądował w szpitalu z urazem czaszkowo-mózgowym. Spowodowało to m.in porażenie czterokończynowe, afazję, problemy z pamięcią krótkotrwałą, a także problemy logopedyczne. Obecnie Pan Jarosław nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie, z pomocą osób trzecich przemieszcza się na wózku. Zajmuje się nim mama, która ze swoich funduszy próbuje zagwarantować mu godne życie. Jarosław jest w stałym kontakcie z lekarzami oraz poddaje się doraźnym wizytom rehabilitanta, dzięki któremu osiągnięte postępy utrzymują się. Zasoby finansowe jak i oszczędności Pani Anny (mamy Jarosława) powoli się kończą. Nie ma możliwości aby dalej samodzielnie finansować jego leczenie i rehabilitacje. Wspomóż Jarosława w powrocie do sprawności i przekaż dowolną kwotę darowizny.