Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Ziółkowska ur. 19.07.2001 r. Półtora roku temu straciła jedyną – Oliwię w wypadku samochodowym. Po wypadku Oliwii nie mogła się odnaleźć i cierpiała bardzo. Była w depresji bo siostra była dla niej najważniejsza. Dzięki wsparciu, częstych odwiedzin koleżanek i kolegów z jej klasy i klasy Oliwki nie czuła się samotna i opuszczona. Wspólnie spędzali wiele czasu, rozmowy pozwoliły Jej uzyskać równowagę psychiczną . Wcześniej była radosną i szczęśliwą dziewczyną pełna marzeń o studiach, pracy zarobkowej a przede wszystkim zwiedzania świata. Mimo tragedii uczęszczała do szkoły i w maju tego roku zdała maturę. Plan jej to iść na studia stomatologiczne albo dietetyczne. Pojechała do Holandii zarobić na te studia oraz zmienić środowisko. Pracowała tam ciężko, poznała też chłopaka, który okazał się wspaniałym człowiekiem. Laura otrząsnęła się trochę z tej tragedii.
09 października br. wracała do domu busem na spotkanie z mamą, rodziną i odwiedzić grób ukochanej siostry. Niestety do dziś nie dojechała do domu bo zdarzył się ciężki wypadek, w którym została mocno poszkodowana. Pierwszej pomocy udzielił Jej szpital w Legnicy. Przebywała tam na oddziale Intensywnej Terapii 5 tygodni. Następnie została przewieziona do Krakowa do Polskiego Centrum rehabilitacji VOTUM gdzie jest intensywnie rehabilitowana. Obrażenia są na tyle poważne, że nie pozwalają na samodzielną egzystencję. Pomóżmy Laurze stanąć na nogi i spełnić jej marzenia.