Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Lenka w tym roku skończy cztery latka. Niestety są to cztery lata związane z walką o zdrowie i sprawność. U córeczki zdiagnozowano lewostronny połowiczy przerost ciała – przerost kości, tkanek, języka. Jej prawa nóżka jest krótsza, a stópka mniejsza. Co gorsza, Lenka ma wadę serca, codziennie mierzy się również z alergią. Gdy myślałam, że to już dość, jak na tak małe dziecko, lekarze zaczęli podejrzewać zespół Beckwitha- Wiedemanna. Córeczka coraz częściej narzeka na ból nóżek, a mi tak trudno znieść myśl o tym, że moje dziecko cierpi. Gdybym tylko mogła, zrobiłabym, co tylko się da, by jej życie było lepsze.

Codzienność Lenki to bardzo częste wizyty u różnych specjalistów, szukanie najskuteczniejszego leczenia, które pozwoli jej cieszyć się dzieciństwem i beztroską, na jaką zasługuje. Koszty związane z leczeniem są naprawdę duże, dlatego proszę o pomoc, o szansę na lepszą przyszłość dla mojego dziecka!
Aldona – mama Leny