Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Magda to młoda, ambitna i empatyczna dziewczyna, bardzo zaangażowana w pracę, pełniąca na co dzień funkcję Kierownika Kontraktu przy inwestycjach kolejowych. Tak samo mocno jak nieustanny rozwój liczą się dla niej relacje międzyludzkie, jest chodzącą duszą towarzystwa i wulkanem energii. Na 3 tygodnie przed swoimi 30-stymi urodzinami, które obchodziła 25 listopada, Magdę spotkało coś niewyobrażalnego. Doznała udaru niedokrwiennego mózgu w przebiegu rozwarstwienia tętnicy szyjnej i zamknięcia tętnicy podstawnej, ostrej niewydolności oddechowej i krążeniowej oraz zakrzepicy. Lekarze podjęli trudną walkę o życie naszej Madzi. Jej stan był krytyczny. Zdecydowano na podtrzymywanie jej w śpiączce farmakologicznej, aby jej organizm mógł się lepiej zregenerować. Wstępne diagnozy były pesymistyczne, stwierdzono porażenie prawej strony ciała w tym również zaburzenia wzroku. Magda została wybudzona ze śpiączki po 2 tygodniach i od razu podjęła walkę o siebie! Magda ma całe życie przed sobą! Jednak żeby móc z niego w pełni korzystać potrzebna jest najpierw kosztowna wielomiesięczna rehabilitacja, która pozwoli jej stanąć jak najszybciej na nogi. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc i wsparcie, aby Magda wróciła do sprawności i znów mogła się szczerze uśmiechać i realizować swoje pasje.