Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Lidia choruje od 1-go roku życia na cukrzycę typu 1, a od 2 lat również na celiakie. Mimo tego jest bardzo aktywna sportowo. Od 3 lat trenuje akrobatykę na drążku pionowym, a od pół roku aerial hoop oraz aerial silk. Poza tym uprawia wszechstronnie pojętą akrobatykę naziemną i powietrzną, również artystyczną. Bierze udział w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej zajmując bardzo wysokie lokaty między innymi srebrny medal Polski w zawodach Pole Dance w Bydgoszczy, brązowy medal Polski w akademickich zawodach Pole Dance, 5 miejsce w międzynarodowych zawodach International Crazy Hoop Opole, oraz wiele, wiele innych osiągnięć. Cukrzyca nie jest dla niej przeszkodą, wręcz przeciwnie, motywuje ją do pracy. Lidia rywalizuje ze zdrowymi zawodnikami, nigdy nie była oceniana przez pryzmat choroby, nigdy też o cukrzycy nie informowaliśmy sędziów. Córka ćwiczy 5 razy w tygodniu po kilka godzin, również w domu. Mimo to osiąga również wybitne oceny w szkole, kończąc wszystkie klasy świadectwem ze średnią powyżej 5.0 Lidia jest wspaniałym przykładem samozaparcia i niezwykłej determinacji w dążeniu do celu.”