Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Krzysztof był w dobrym momencie swojego życia. Na co dzień aktywny zawodowo, szanowany i doceniany nauczyciel informatyki pracujący w dwóch szkołach średnich. Jest bardzo lubiany przez uczniów i kolegów z pracy. Bardzo wesoły zna chyba tysiąc kawałów na każda okazję. W czasie wolnym doceniał chwilę spędzane z rodziną. Cieszył się każdym dniem, lubił aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Uwielbia się ruszać, jeździ na rowerze codziennie 60km do pracy i z powrotem jeździ przez cały rok bez wyjątków nawet w śniegu. Niestety podczas jednego z jego przejazdu rowerowego doszło do wypadku…

18 kwietnia jak co dzień Krzysiek jechał na rowerze do pracy. Na przejeździe pieszo rowerowym został potrącony przez samochód, który nie ustąpił mu pierwszeństwa. Droga w tym miejscu ma 2 pasy samochód na prawym pasie zatrzymał się i go przepuścił, a drugi samochód na lewym pasie się nie zatrzymał i uderzył w przejeżdżającego Krzysztofa.

Konsekwencje wypadku będą odczuwalne przez długi czas. Do szpitala trafił nieprzytomny, od razu musiał być intubowany i bez świadomości z urazem głowy, przebitą opłucną uszkodzonymi płacami i połamanymi wszystkimi żebrami po lewej stronie oraz uszkodzonym kręgosłupem w trzech miejscach, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej dla ratowania jego życia.

Niezwłocznie po wyjściu ze szpitala Krzysztof rozpoczął pracę nad poprawą swojej sprawności. Właśnie trafił pod opiekę wspaniałych specjalistów do centrum rehabilitacji Atma w Bydgoszczy. Krzysiek musi od nowa nauczyć się chodzić, pisać, mówić i samodzielnie jeść, ma niedowład prawej strony co wymaga intensywniejszej rehabilitacji. Koszty takiego turnusu pochłaniają ogromne środki. potrzebuje kosztownego leczenia. W drodze do odzyskania sprawności liczy się każda złotówka. Wspomóż Krzysztofa, sprawmy aby miał szanse na realizację swoich planów i życiowych marzeń. Krzysztof jest zapalonym żeglarzem – pływa z młodzieżą. Uwielbia jeździć turystycznie na motocyklu i spędzać wakacje na campingach w przyczepie campingowej, gdyż dają wolność i dużą integracje z naturą. Marzył o dalekich podróżach – chciał zobaczyć wszystkie kontynenty. Pomóż Krzysztofowie wrócić do pełnej sprawności.