Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Anna, to silna kobieta, która z chorobą zmaga się od urodzenia. Z powodu rozszczepu kręgosłupa i przepukliny oponowo-rdzeniowej od dziecka porusza się o kulach lub teraz na wózku aktywnym. Anna zmaga się z brakiem czucia w nogach, które powodują niedokrwienie, odleżyny, a w efekcie trudne do wygojenia rany. Mimo odczuwalnego dyskomfortu próbuje żyć pełną piersią, nie rezygnując z marzeń. Anna urodziła dwie córeczki, które wychowuje razem ze swoim mężem Piotrem. Chciałaby być z tego powodu bardziej samodzielna, dlatego myśli o remoncie podjazdu lub tarasu, aby mogła swobodnie wychodzić z córeczkami na spacery i bawić się z nimi na świeżym powietrzu. Porusza się na wózku aktywnym, potrzebując do egzystencji drugiej osoby. Marzy o byciu niezależną mimo napotykanych przeszkód. Wspomóż wyjątkowy cel Anny, przekazując dowolną kwotę darowizny.