W dniu 13 października 2022 r  Krzysztof (50l.)  uległ poważnemu wypadkowi w pracy. W wyniku przygniecenia przez spadające drzewo dostał wielu obrażeń ciała w postaci pęknięcia podstawy czaszki, złamaniem kości ciemieniowej, kości twarzoczaszki rozległego krwiaka mózgu, stanowiące ciężką, długotrwałą chorobę realnie zagrażającej życiu. Przez to wydarzenie cały świat zawalił się jego kochającej rodzinie – żonie Halinie i 4 letniemu  synkowi Hubertowi.  

Krzysztof został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej i obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Rzeszowie. Jego stan uległ poprawie, porusza palcami u rąk i stóp, rozumie i słyszy, gdy ktoś do niego mówi. ale niestety w dalszym ciągu jest ciężki. Niedługo pobyt Krzysztofa w szpitalu dobiegnie końca, wiadomym jest, że pierwsze miesiące są kluczowe, dlatego jedynie intensywna rehabilitacja neurologiczna jest w stanie zwrócić Krzyśkowi normalne życie.

Niestety koszty pobytu w takiej klinice wynoszą ok. 20 000 zł miesięcznie. Przekracza to możliwości finansowe, jego rodziny dlatego bardzo prosimy wszystkich Was o wsparcie, dzięki któremu znów będzie mógł cieszyć się życiem i rodziną. 

Z góry dziękujemy Halina, synek, rodzina 


Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.