Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

10 sierpnia 2021 to data, którą rodzina Łukasza zapamięta na zawsze.

Miał być to kolejny normalny dzień, taki jak wszystkie poprzednie. Niestety nie tym razem… Łukasz tego dnia nie obudził się, nie wstał do pracy, nie wypił kawy, nie zjadł normalnego śniadania. Została wezwana karetka pogotowia. Po przyjeździe ZRM okazało się, że u Łukasza doszło do drastycznego spadku cukru we krwi, co spowodowało śpiączkę hipoglikemiczną oraz zmiany powstałe w mózgu poprzez niedotlenienie. Z racji stanu zdrowia w jakim jest Łukasz, rodzina nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki w warunkach domowych. Łukasz potrzebuje opieki 24 godziny na dobę, oraz intensywnej i profesjonalnej rehabilitacji. Na ten moment Łukasz przebywa w ośrodku rehabilitacyjno-wybudzeniowym, ale niestety nie wszystkie tego typu pobyty są refundowane przez NFZ. Koszt miesięcznego turnusu to prawie 21 tysięcy złotych. Są to koszty zdecydowanie przekraczające możliwości rodziny ale jest to jednocześnie jedyna szansa na polepszenie sytuacji zdrowotnej Łukasza.