Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

W 2006 roku 9-letni Maciej Wójcik uległ wypadkowi na koloniach, doznając ciężkiego urazu głowy i pozostając przez wiele miesięcy w śpiączce, czego wynikiem jest niedowład czterokończynowy.

Maciej przeszedł kilka bardzo ciężkich operacji, które uratowały mu życie.  Jest on osobą leżącą, całkowicie niesamodzielną, wymagającą stałej pomocy rodziny. Maciej cierpi na afazję ruchową:nie mówi, choć rozumie, co się wokół niego dzieje. Czasami za pomocą słabiej porażonej prawej ręki komunikuje się gestem. Jego stan zdrowia wymaga codziennej rehabilitacji, której koszty są bardzo wysokie. Ważne, aby nie dopuścić do przykurczów w kończynach, pogłębienia skoliozy i zapewnić jak najlepsze warunki układowi krążeniowo-oddechowemu. Prosimy o pomoc w opłaceniu rehabilitacji Macieja, która jest dla niego niezwykle ważna.