Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Gosia ma 34 lata, męża i córkę której nie dane jej było nigdy zobaczyć. 30 grudnia 2019r. trafiła do szpitala żeby urodzić swoją ukochaną córeczkę.

Maja przyszła na świat przez CC ale Gosia niestety zaraz po porodzie dostała wylew krwi do mózgu i od 31 grudnia 2019r. jest w śpiączce – w jednej chwili wszystko się zmieniło.

Gosia to młoda, energiczna kobieta, jak każdy z Nas ma swoje plany i marzenia. Niestety ciągle jeszcze nie odzyskała przytomności.

Każdego dnia toczymy walkę żeby Gosia obudziła się i wróciła do Nas.  Wszystko jednak wymaga dużych nakładów finansowych.

Aktualnie Gosia leży na OIOMIE w szpitalu w Opocznie jednak staramy się żeby jak najszybciej została przetransportowana do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego. Koszt leczenia tj. miesięcznego pobytu w ośrodku  – wybudzanie i rehabilitacja to około 26 tys. zł.

Niestety nie jesteśmy w stanie w żaden sposób samodzielnie tak ogromniej dla Nas kwoty uzbierać. Dlatego prosimy Państwa o pomoc.