Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

W sylwestrową noc, kiedy większość ludzi spędza czas na zabawach i dobrym czasie z przyjaciółmi, w życiu Mariusza toczył się koszmar. Czas, który powinien spędzić na świętowaniu nowego roku, spędził na szpitalnym ostrym dyżurze. Wydarzył się wypadek, który nie tylko odmienił sylwestrową noc, ale także całe jego życie.

W nocy 1 stycznia 2022 roku Mariusz został potrącony przez samochód. Trafił do szpitala, po przeprowadzonych badaniach lekarze stwierdzili poważny uraz czaszkowo-mózgowy. W wyniku doznanych obrażeń ma częściowy niedowład lewej strony ciała. Dołóż swoją cegiełkę do intensywnej i kosztowej rehabilitacji, aby Mariusz mógł spełnić swoje życiowe pasje. Jego marzeniem jest wystartowanie po raz kolejny w zawodach kulturystycznych. Każda złotówka przybliży go do spełnienia marzeń. Każdy grosz to ogromny dar dla jego rodziny i przyjaciół, którzy będą mogli cieszyć się z jego ponownej obecności w domu.

Mama, brat, rodzina i przyjaciele Mariusza