Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pani Marlena uczestniczyła w wypadku 29 czerwca 2022 r., gdy wraz z siostrą podróżowała samochodem jako pasażerka. Gdy na miejsce przyjechał zrozpaczony syn, zastał na miejscu nieprzytomną mamę. Ogromny szok i strach o życie mamy towarzyszył mu od momentu, gdy dostał wiadomość o tej tragedii.
Szybko zawiadomił służby ratunkowe. Okazało się jednak, że nie ma wolnych karetek, a helikopter przyleciał na miejsce dopiero po 40 minutach. W szpitalu okazało się, że jej stan jest bardzo ciężki, a decydujące będą najbliższe godziny. Lekarz poinformował go, że w tym czasie może wydarzyć się wszystko. Pozostało czekanie i nadzieja, że się uda.

Pani Marlena na szczęście wybudziła się i jest świadoma. Okazało się jednak, że doszło u niej do wielu poważnych obrażeń, w tym czaszkowo – mózgowych. Przeszła bardzo skomplikowaną operację ratującą życie, która zakończyła się sukcesem. Niestety ma niedowład lewej strony ciała, istnieje też zagrożenie, że nie da się uratować jednego oka. Dla najbliższych najważniejsze jest jednak to, że ukochana mama żyje.

Pani Marlena nie pamięta wypadku. Przed zdarzeniem miała poważne problemy ze zdrowiem, mimo to pracowała i potrafiła cieszyć się życiem. Aby tak było dalej potrzebować będzie bardzo intensywnej rehabilitacji, która wiąże się też z dużymi kosztami. Bliscy nie są w stanie opłacić niezbędnych jej turnusów, dlatego jedyna nadzieja w Darczyńcach.