Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

„43-letnia Marta miała szeroki zakres zainteresowań. Lubiła swoją prace związana z ogrodnictwem, zbierała znaczki, antyki. Dużo jeździła samochodem, niedawno kupiła motocykl, chciała zwiedzać świat.Czerpała przyjemność z otaczającej jej codzienności, była molem książkowym i pasjonatką muzyki lat 80. W lipcu 2019 straciła przytomność i trafiła do szpitala. Od tego czasu przebywa w śpiączce i jest podpięta do respiratora.Kilka miesięcy później z ust lekarzy usłyszeliśmy rozpoznanie choroby. Prawdopodobnie to autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Marta jest w trakcie leczenia, została poddana chemioterapii, będzie konieczna rehabilitacja immunologiczna i wybudzenie ze śpiączki. Z wyrazami szacunku Mielczarek Bożena ”