Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nazywam się Marta Jęczmień i mam 21 lat. Dwa lata temu urodził mi się synek. Moim hobby od zawsze był sport. Grałam w piłkę nożną, siatkówkę oraz biegałam. Lubiłam też dużo podróżować i zwiedzać. Jazda samochodem sprawiała mi ogromną radość…

13 sierpnia 2021 roku zdarzył się straszny wypadek samochodowy, który na zawsze zmienił moje życie. Trafiłam do szpitala z połamaną miednicą, żebrami i bardzo poważnymi obrażeniami prawej nogi… Wtedy nawet nie myślałam, że to może się skończyć aż tak, jednak gdy usłyszałam słowa „amputacja” wpadła w panikę.

Myślałam o moim synku, o tym jak ja sobie teraz poradzę z opieką nad nim, przecież wychowuję go sama… Jak wrócę do pracy…

Nogę trzeba było amputować do podudzia.

Spędziłam 2 miesiące leżąc w łóżku. Po tych dwóch miesiącach trafiłam na wózek. W wychowaniu dziecka na tyle ile może pomaga mi rodzina, resztę muszą sama.

Niestety na ten moment nie jestem w stanie pracować czy też oddać się swoim zainteresowaniom. Moim największym marzeniem jest to, bym mogła znowu chodzić, dlatego potrzebuję protezy. Niezbędna jest również rehabilitacja. Koszty są jednak tak ogromne, że nie jestem w stanie sama ich pokryć. Bardzo proszę o pomoc.

Bardzo chciałabym wrócić do sprawności. Dla synka i dla siebie samej.