Przekaż darowiznę

Martyna od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe niedowład czterokończynowy spastyczny. Martyna jest bardzo uśmiechniętą i energiczną dziewczyną o dobrym sercu, mimo swej choroby bardzo się stara pokonywać  trudności w życiu codziennym. Martyna marzy o nowym wózku aktywnym, ponieważ ten co ma w chwili obecnej jest za mały i ciężko się jej poruszać. Martyny ogromną pasją są długie spacery i wyjazdy niestety ze względu na mały wózek na którym jej się ciężko porusza od dłuższego czasu nie może wychodzić na spacery i realizować wyjazdy. Za zebrane pieniądze zakupiłabym wymarzony wózek dla Martyny oraz podnośnik który  mnie jako mamie bardzo ułatwiłby w podnoszeniu i przesadzeniu Martyny, ponieważ ja jako mama na co dzień muszę ją nosić na rękach mimo braku sił oraz cześć pieniędzy Przeznaczyłbym na rehabilitacje. Aby móc realizować Martyny marzenia w codziennym życiu zdecydowałam się na zbiórkę na zakup wózka aktywnego oraz podnośnika. Ta zbiórka bardzo wiele dla mnie i Martyny znaczy. Będę bardzo wdzięczna ja i Martyna za wszelką pomoc która tak bardzo dla nas znaczy. Dziękujemy wszystkim za pomoc.