Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Mam na imię Mateusz. Mam nieco ponad 30 lat, a od trzech moim życiowym celem jest odzyskanie sprawności. Wszystko inne przestało mieć znaczenie…Trzy lata temu uległem groźnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Doznałem wielu rozległych urazów i licznych złamań, usunięto mi śledzionę, uszkodziłem splot ramienny. Jedna chwila, która zmieniła moje życie – od tamtej pory nie mogę się swobodnie poruszać, a brak władzy w lewej ręce sprawia mi problemy w podstawowych czynnościach życiowych. Przez całe życie starałem sobie dawać radę z problemami sam, starałem się pomagać innym, teraz sam jestem zdany na pomoc. W tak młodym wieku utraciłem swoją sprawność…

Niedawno dowiedziałem się o konieczności przeprowadzenia operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego. Przez wypadek cały staw jest zdeformowany, przez co mam bardzo ograniczone ruchy w kolanie i nieustannie odczuwam ogromny ból. Potrzebna jest operacja polegająca na wycięciu zdeformowanego stawu i wstawieniu sztucznego. Niestety implanty potrzebne do rekonstrukcji kolana są nierefundowane, ponieważ są wykonywane indywidualnie – tak, aby odzyskać jak największą sprawność kończyny. Operację można wykonać praktycznie w kilka tygodni, lecz koszt takiej operacji jest ogromny i przekracza moje możliwości.

Do tej pory przeszedłem wiele skomplikowanych operacji. Udało mi się wygrać walkę o życie, a teraz z każdym kolejnym dniem walczę o powrót do zdrowia. Byłem osobą zdrową i aktywną. Teraz nie mogę normalnie żyć. Pomóż mi, proszę, w walce o moje zdrowie…

Za każde wsparcie bardzo dziękuję!

Mateusz