Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Artur ma 27 lat. Zawsze wesoły i aktywny, otoczony gronem przyjaciół i rodziny, którzy cały czas go wspierają i czekają na jego powrót. Odkąd pamiętam zawsze trenował, a jego największym hobby był football amerykański i piłka nożna.

29 października 2022 roku Artur uległ wypadkowi motocyklowemu, stracił równowagę upadając uderzył głową o asfalt. Miał kask, który w pewnym stopniu ochronił go i uratował mu życie. Na pozór niegroźnie wyglądający wypadek, pozostawił po sobie pewne konsekwencje. Wskutek upadku Artur doznał urazu głowy (uraz śródczaszkowy i urazowy obrzęk mózgu).

Przez około 2 tygodnie Artur był w śpiączce farmakologicznej, na szczęście wybudził się z niej. Jednak to dopiero początek drogi do sprawności. Potrzebna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Artur został zakwalifikowany na turnus rehabilitacyjny w PCRF Votum w Krakowie. Widząc postęp w zachowaniu Artura oraz jego reakcje na nasz widok wierzymy, że wróci do sprawności. Dusza sportowca i jego zapał do pracy na pewno przywrócą mu dawne życie. Prosimy was o pomoc. Każda złotówka przybliża Artura do rehabilitacji.

Artur nigdy nie odmawiał pomocy. Teraz sam jej potrzebuje. Wierzymy, że uda się zebrać wymaganą kwotę. Tak bardzo chcemy, aby Artur wrócił do sprawności a przede wszystkim do nas, do domu.
Dziękujemy wszystkim za pomoc.

Rodzina i bliscy Artura