Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Michaś zmaga się z ciężką chorobą jaką jest Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA typu 1)
10 marca bieżącego roku otrzymał najdroższy lek świata -Terapię Genową, która ma wzmocnić jego mięśnie. Nie uda się jednak to bez pomocy lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów. Nasz synek ma niespełna trzy latka, nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Potrzebuje specjalistycznych  sprzętów do ćwiczeń,które mógłby wykonywać również w domu. Potrzebuje stałej, codziennej rehabilitacji, na którą musimy dojeżdżając kilkadziesiąt kilometrów.
Michaś jest uroczym i uśmiechniętym chłopcem, który dzielnie walczy każdego dnia, zmagając się że swoją niepełnosprawnością. Dwójka starszego rodzeństwa otacza go ogromną miłością i zaangażowaniem. Pragniemy wszyscy by mógł.samodzielnie postawić swoje pierwsze kroczki…
Bardzo liczymy na Państwa pomoc  w osiągnięciu naszego marzenia.