Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Witamy Państwa, zwracamy się z kolejną prośbą o wsparcie Michała w drodze do pełni zdrowia i sprawności fizycznej. Jesteśmy bardzo zobowiązani i wdzięczni za ostatnią pomoc która była niesamowita. Wspólnymi siłami udało się uzyskać pokaźną kwotę, która w całości została wykorzystana na rehabilitację Michała. Mamy nadzieje że ta edycja zrzutki będzie równie owocna jak poprzednia i oby jeszcze bardziej udana. Z góry Chcielibyśmy Bardzo Serdecznie podziękować Wszystkim Darczyńcom i liczymy na Was w dalszym ciągu! Każda złotówka na wagę Zdrowia i Życia Michała! Dla Tych którzy nie pamiętają przypomnimy, Michał „Hołek” Grudziński był pilotem rajdowym. Zawsze aktywnie spędzał swój czas a sport pod każdą postacią był jego całym życiem a zwłaszcza rajdy samochodowe w których był zakochany od małego. W dniu 27 maja 2017 roku Michał uległ nieszczęśliwemu wypadkowi podczas rajdu Gdańsk Baltic Cup. Doznał bardzo poważnych obrażeń głowy i twarzoczaszki a co za tym idzie urazu mózgu. Michał od trzech lat poddawany jest zabiegom rehabilitacyjnym, na co dzień  pracuje z neurorehabilitantami, neurologopedą, masażystą, fizjoterapeutą, korzysta też z komory hiperbarycznej. Znajduje się pod stałą opieką neurologa. Michał wraz ze swoim bratem który się nim opiekuje od momentu wypadku, cyklicznie wyjeżdżają na turnusy rehabilitacyjne do specjalistycznych ośrodków pomagających w powrocie do zdrowia. Michał walczy codziennie aby powrócić do sprawności fizycznej, by móc znowu cieszyć się z każdego dnia i zarażać nas swoim uśmiechem, pogodą ducha i pozytywnym podejściem do życia. Pomóżmy Michałowi zawalczyć o swoje zdrowie i życie. Każda pomoc jak i zebrane środki dają mu możliwość pracy ze specjalistami i możliwość powrotu do normalnej codzienności. Serdecznie Pozdrawiamy i liczymy na Wasze wsparcie. Siła i Honor!!!