Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nazywam się Łukasz Miśkiewicz. W 2012 roku uległem wypadkowi w pracy. Pracowałem jako górnik w kopalni węgla kamiennego KWK Knurów, gdzie doszło do wypadku, który doprowadził do amputacji prawego przedramienia w okolicy stawu łokciowego. Od zawsze kochałem życie i mimo niepełnosprawności to się nie zmieniło. Na co dzień jestem aktywny fizycznie, uprawiam sport, lubię dobre kino i książki, uwielbiam gry komputerowe, nowinki technologiczne. Moją pasją jest piłka nożna i trekking górski . Obecnie jestem zawodnikiem w TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko – Biała oraz Reprezentacji Polski AMP Futbol gdzie gram na pozycji bramkarza. AMP Futbol jest całym moim życiem, któremu oddaje się w 100% (jest to odmiana piłki nożnej dla osób po amputacjach). Mam na swoim koncie kilkadziesiąt medali, w tym 2 brązowe z mistrzostw europy i złoty medal mistrzostw Polski. Startowałem również dwukrotnie na mistrzostwach świata, gdzie najlepszym wynikiem było 7 miejsce. Zostałem również odznaczony z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy Srebrnym Krzyżem Zasługi za rozwój i promowanie sportu niepełnosprawnych oraz wybitne osiągnięcia sportowe. W wolnym czasie uciekam w góry, gdzie korzystam ze świeżego powietrza, pięknych widoków i uroku górskich szlaków.

Mimo przeciwności losu chciałbym żyć normalnie. Bardzo proszę o wsparcie w przystosowaniu mieszkania do moich potrzeb, w szczególności łazienki pod użytkowanie jej przy użyciu jednej ręki. Likwidacja tej bariery architektonicznej zdecydowanie ułatwi mi dalsze funkcjonowanie, pozwoli mi sięgać po więcej. Proszę o pomoc w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia, sam nie jestem w stanie pokryć kosztów remontu. Każda złotówka ma znaczenie. Dziękuje!

 

Łukasz