Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nela ma 19 lat. To otwarta i wrażliwa osoba, która z radością realizowała swoje pasje. Wiele lat trenowała taniec towarzyski, a ostatnio spełniała swoje kolejne marzenia, podróżując po świecie jako modelka. Jej odwagę i determinację w dążeniu do celów w sposób dramatyczny przerwał wypadek. Na kilka dni przed maturą, podczas spaceru, naszą córkę potrącił na przejściu dla pieszych samochód. Nieprzytomna Nela trafiła do szpitala, w którym trwała walka o jej życie. W związku z wielonarządowym urazem, w tym głowy i kręgosłupa, jej stan był bardzo ciężki. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Po dwóch tygodniach podjęto próbę wybudzenia, niestety nie powiodła się.

Aktualnie Nela wciąż przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan jest stabilny, stopniowo wybudza się ze śpiączki i choć nie może się jeszcze z nami porozumiewać, każdego dnia robi wielkie postępy i pokazuje siłę swojego charakteru. Niestety nie wszystko zależy od Neli. Na tym etapie konieczna jest natychmiastowa rehabilitacja w wyspecjalizowanym ośrodku. Czas odgrywa tu nadrzędną rolę i jedyną alternatywę stanowi placówka prywatna, która oferuje wszechstronną pomoc w powrocie do sprawności po tego typu zdarzeniach. Przed Nelą wielomiesięczne leczenie a koszt pobytu w takim ośrodku wynosi ok. 25 000 złotych miesięcznie.

Pełni nadziei prosimy o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji, dzięki której nasza córka ma szanse na powrót do zdrowia. Wierzymy, że dzięki modlitwom i finansowemu wsparciu Państwa, Nela będzie nadal mogła realizować swoje życiowe plany.