Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Małgorzata jest bardzo zaangażowaną i lubianą przez uczniów nauczycielką biologi. Naucza biologii w zakresie rozszerzonym, przygotowując młodzież do egzaminu dojrzałości. Niestety jej kariera zawodowa oraz życie prywatne zachwiało się 9.01.24 r. kiedy mąż, Adam, udzielał jej pomocy przywracając oddech. Wezwał pogotowie, a lekarze zdiagnozowali pęknięcie tętniaka. Po paru dniach stabilizacji Małgorzata przeszła udar w wyniku zakrzepu. Do 5.02 przebywała w szpitalu, gdzie na oddziale neurologicznym doszło do stabilizacji jej stanu zdrowia i wypisu. Pani obecnie rehabilituje się ambulatoryjnie w Krakowie, gdzie próbuje walczyć z prawostronnym niedowładem. Od samego początku chciała ćwiczyć, aby wrócić do swojego męża, dzieci, a także młodzieży, która przygotowuje się do pójścia na studia. Dla Małgorzaty najważniejszy jest powrót do sprawności, dlatego celem jest rehabilitacja turnusowa, na którą rodzina nie przygotowała się finansowo. Aby wesprzeć Małgorzatę w osiągnięciu jej celu, przekaż dowolną kwotę darowizny.