Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

W październiku 2020 r. Norbert odwiedził mamę z życzeniami imieninowymi. Nie został jednak na kawie – postanowił pojechać po swoją ukochaną Oliwię i synka Antosia. Po godzinie mieli wrócić razem na przepyszne ciasto i spędzić zwyczajne rodzinne popołudnie.Niestety zamiast odwiedzin rodziny, mama otrzymała telefon. Norbert miał wypadek – wymuszenie pierwszeństwa. Stan po wypadku był krytyczny, wciąż utrzymuje się porażenie czterokończynowe. Życie Norberta i jego rodziny załamało się. Czwórka rodzeństwa, narzeczona Oliwia, a także rodzice – wszyscy są wciąż zdruzgotani. Od wypadku minęło kilka miesięcy, ale wszystko jest wciąż świeże. Antoś – syn Norberta ma dwa latka. Przeżywa teraz mnóstwo „pierwszych razów”: pierwsze słowa, pierwsze kroki, pierwsze radosne uśmiechy. Norbert tego nie widzi, a bardzo, bardzo go kocha. To pozytywny, ambitny, dobry człowiek. Dbał o  siebie i swoje zdrowie, ćwiczył, był przystojny i wysportowany. Teraz stracił zdrowie, wygląd, a także czas, który mógłby spędzić z rodziną…Iwona, mama Norberta, całe życie stawała na rzęsach, by nikomu z jej piątki dzieci niczego nie brakowało. To dlatego teraz wie, że nie może się poddać. To ona dogląda go w ośrodku rehabilitacyjnym, pilnuje by był we wszystko zaopatrzony, miał najlepszych możliwych rehabilitantów.To się jednak nie uda, bez Waszej pomocy.