Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Cześć wszystkim nazywam się Oriana Puda. Przed wypadkiem studiowałam pielęgniarstwo i pracowałam już jako opiekun medyczny. Wspierałam i pomagałam innym ale teraz sama potrzebuję pomocy. W 2018 roku uległam poważnemu wypadkowi samochodowemu. W wyniku czego doszło do stłuczenia rdzenia kręgowego odcinka piersiowego i lędżwiowego czego efektem jest niedowład czterokończynowy oraz uszkodzeń wielonarządowych.Chcę wrócić do zdrowia ale do tego potrzebuję waszej pomocy ! Systematyczna,specjalistyczna rehabilitacja jest kosztowna ale bez niej mój powrót do pełni zdrowia będzie niemożliwy. Do tej pory wspierała mnie rodzina i przyjaciele,ale już powoli nie dajemy rady,dlatego bardzo was proszę o pomoc.Za waszą wszelką pomoc serdecznie dziękuję Oriana.