Przekaż darowiznę

Kasia jest 34- letnią szczęśliwą żoną i mamą 9-letniego Maksymiliana i 4-letniej Liliany. Jest uśmiechniętą, niosącą pomoc każdemu, pełną życia, pomysłów i planów na przyszłość osobą.

6 lipca 2023 roku to dzień, który nagle zmienił wszystko w tej dotychczas szczęśliwej rodzinie. Kasia znalazła się na Oddziale Neurologii z powodu udaru mózgu na tle zakrzepicy. Udar w kolejnej dobie przybrał na mocy (wikłany ukrwotocznieniem i krwiakiem śródmózgowym). Aby trzymać Kasię przy życiu, konieczna była operacja neurochirurgiczna z kraniotomią z powodu obrzęku mózgu.

Obecnie przebywa w OIT, gdzie została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety do tej pory nie oddycha samodzielnie, wymaga respiratoroterapii. W dalszym ciągu utrzymuje się obrzęk mózgu, który jest groźny dla jej zdrowia. Nadzieję daje nam jednak to, że reaguje na słuch, dotyk i otwiera oczy. Odliczamy godziny, aż do nas wróci i ten koszmar się skończy…

Zdajemy sobie sprawę, iż powrót do sprawności to będzie proces długotrwały i niezwykle kosztowny. Wiąże się on z rehabilitacją fizjoterapeutyczną, neurologopedyczną, stosowaniem systemu C eye umożliwiającego kontakt Kasi z dziećmi, rodziną, stosowaniem leków neuroregeneracyjnych, co obecnie jest w Polsce nierefundowane.

Mamy świadomość, że obecne czasy nie pozwalają każdemu na wsparcie ale będziemy bardzo wdzięczni za każdą formę wsparcia – udostępnienie, telefon, pomoc i dołożoną cegiełkę do rehabilitacji Kasi.

Każda wpłacona złotówka to krok Kasi w kierunku sprawności i szansa na kontakt z dziećmi i mężem. Pozwólmy Kasi na świadomy powrót do rzeczywistości.

Rodzina Kasi.