Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pan Sylwester Pandel 2.03.23r. stracił przytomność. Po 45 minutowej reanimacji został przewieziony do szpitala. Lekarze stwierdzili pozawałowe uszkodzenia mózgu. Przebywał w śpiączce farmakologicznej ze względu na proces leczenia. Został wybudzony ale na krótko. Z powodu komplikacji zdrowotnych (podejrzenie sepsy, obrzęk płucny, problem z odkrztuszaniem) został podłączony do respiratora i ponownie wprowadzony w stan śpiączki.

Tata nadal walczy. Kolejne dni. Stan zapalny spada. Sytuacja krążeniowo-oddechowa się stabilizuje. Jednak tata nadal bez świadomości. Otwiera oczy, ale nie wykonuje poleceń. Wierzymy, że Nas słyszy. Potrzebna rehabilitacja. Poznajemy wiele historii o wybudzeniach. Chcemy obudzić również Naszego tatę. Możliwe jest to tylko w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych, które bardzo dużo kosztują. Dla ośrodków na NFZ tata ma za mało punktów. Tata to bardzo dobry człowiek. Zawsze wesoły, pomocny. Potrzebujemy Taty w naszym życiu. Ma tylko 65 lat i wnuczki do kochania. Na jego wybudzenie czeka kochająca żona, stęsknione dzieci i wnuczki. Obudźmy Sylwestra.
Anna, córka.