Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Patrycja to bardzo aktywna dziewczyna. Morsowała (założyła grupy „Kulturalne Morsy)  pracowała fizycznie w polish assembly centre, gdzie testowała rolety. Udzielała się także zbierając pieniądze dla WOŚP, jeżdżąc na koncerty zespołu IRA, którego jest wielką fanką. Uprawiała również nordic walking.

Niestety 3.11.21 zdarzył się tragiczny wypadek, na którego skutek Patrycja do dziś potrzebuje bardzo intensywnej rehabilitacji. Samochód jadący z naprzeciwka, zderzył się czołowo z podróżującą Patrycją.  Nie miała szans, by uciec, mogła tylko w przerażeniu obserwować to, co się dzieje. Widziała swoją zmiażdżoną rękę, unieruchomione nogi, strażaków, którzy musieli rozcinać karoserię, by wydobyć ją ze środka zniszczonego pojazdu. Cały czas pytała ich, czy będzie mogła jeszcze kiedyś chodzić. Tak bardzo się bała. Patrycja  została zabrana śmigłowcem do szpitala. Na miejscu okazało się również, że jest zakażona Covid 19. Trafiła na OIOM. Przeszła trwającą 5,5 godziny operację.

Po powrocie do domu przyszło zderzenie z rzeczywistością i wiele myśli, jak sobie poradzi? Jak będzie wyglądała jej praca, jej życie, ile zajmie jej powrót do sprawności, czy całkowicie ją odzyska… A koncerty IRA, wyjazdy ze znajomymi, pomaganie innym? Jak teraz z tym będzie?

Nadzieją na powrót dawnego życia jest rehabilitacja, ale na drodze stoją pieniądze. A raczej ich brak. To ogromne koszty, jednak nie ma innej drogi. Dzięki Waszemu wsparciu będzie ona mogła wracać do życia sprzed tego strasznego wypadku. Bardzo prosimy o pomoc dla Patrycji.