Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nie tak miał skończyć się tamten dzień. Tragiczny wypadek, w którym 15 sierpnia uczestniczyła 22-letnia Patrycja zmienił wszystko. Jadący z naprzeciwka samochód zajechał kierującej motocyklem Patrycji drogę. Została ona zmuszona do nagłego hamowania i znalazła się na masce tego auta…

Motocykle były wielką pasją Patrycji. Już w dzieciństwie podpatrywała jak jeździł jej dziadek i wujek. Później sama zaraziła się miłością do motoryzacji, aż w końcu sama zaczęła jeździć. Wypadek zabrał Patrycji prawie wszystko; zdrowie, marzenia, plany.

Ratownik medyczny, który jako pierwszy widział to zdarzenie udzieli jej pierwszej pomocy i Została przetransportowana helikopterem do szpitala, gdzie przeszła pierwszą operację, a niedługo potem koleją, trwającą ponad 6 godzin. Na szczęście udało się ocalić, życie, o które jednak Patrycja nadal musi walczyć.

Niestety, nie odzyskała ona nadal wiadomości i wiadomo już, że jej leczenie, a później rehabilitacja będzie długotrwałym i niezwykle kosztownym procesem, znacznie przekraczającym możliwości finansowe bliskich Patrycji.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla Patrycji. Dzięki Wam może ona dostać szansę na odzyskanie sprawności.