Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Patryk przed wypadkiem był chłopakiem bardzo energicznym, żywym, miał w sobie dużo pogody ducha. Od małego był bardzo zaradny, pomocny w domu.Od razu po szkole podjął pracę i żadnej pracy się nie bał.Był bardzo lubiany przez kolegów i znajomych. Kiedy była potrzebna komuś pomoc zawsze można było na niego liczyć bo często wybudzał się w nocy by kogoś odebrać albo gdzieś zawieźć. Kocha zwierzęta, sam ma swojego pieska. Mieszkał na co dzień z rodzicami i młodszą siostrą Weroniką. Ukończył Szkołę na kierunku ,,mechanika samochodowego,,. Przez ostatnie 2 lata pracował na stacji Schell choć jego marzeniem był zawód kierowcy. W grudniu 2021 zdał prawo jazdy na kat.C i miał szukać pracy jako kierowca – żył tym. Niestety 24.01.2022 kiedy jechał do pracy uległ wypadkowi i wszystkie plany i marzenia zostały przerwane…