Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Życie Pawła do pewnego momentu układało się po jego myśli. Ma kochającą rodzinę, cudowną żonę oraz 4 wspaniałych dzieci. Samodzielnie otworzył firmę, którą z powadzeniem prowadził dzięki swojej pracowitości i determinacji. Przy tym wszystkim nie zapominał o swoich potrzebach. Rozwijał swoje pasje. Paweł jest zapalonym motocyklistą enduro i szosowy. Kocha góry oraz wspinaczkę. Niestety jedna chwila nieomal przekreśliła wszystko nad czym tak intensywnie pracował.

27.01.2023 doszło do wypadku przy pracy. Paweł spadł z wysokości około 11m (3 piętra!). Był to nieszczęśliwy wypadek, który przytrafił się doświadczonemu alpiniście… To że przeżył i ma szanse walczyć o swoją sprawność lekarze opisywali jako cud. Paweł doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Został przetransportowany helikopterem do szpitala urazowego w Sosnowcu, w którym spędził prawie miesiąc. Kilka transfuzji krwi przygotowywało go do ciężkich operacji miednicy, kręgosłupa i przeszczepu tkanek i kości prawego podudzia. Paweł ma już za sobą szereg operacji. Jak się okazało rdzeń kręgowy nie został przerwany, wiec jest szansa, że jeszcze kiedyś stanie na nogach.

Jednak by mógł odzyskać sprawność będzie potrzebował intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Najgorsza jest dla niego myśl, że nie może być wsparciem dla swoich najbliższych, jak było dotychczas. Teraz sam potrzebuje pomocy. Wierzymy, że jeśli otrzyma od Was wsparcie nie zmarnuje tej szansy. Paweł jest wojownikiem, który pomimo przeciwności losu ambitnie dąży do wytyczonego celu. Wielokrotnie już to udowadniał i tym razem nie będzie inaczej!