Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Piotrek to pełen uśmiechu chłopak, który zawsze uparcie dąży do wyznaczonego celu. W jednej chwili jego życie uległo drastycznej zmianie przez nieszczęśliwy wypadek. 16 sierpnia 2019 roku, niecały kilometr od domu jadąc motorowerem do sklepu, zderzył się czołowo z samochodem. Do dziś trudno  uwierzyć, że ta jedna sekunda mogła odebrać Piotrka na zawsze. Jego stan był krytyczny, a lekarze nie dawali mu najmniejszych szans na przeżycie, sugerowali aby przygotować się na najgorsze. Nikt z rodziny nie stracił jednak nadziei, każdy wierzył, że Piotrek wyzdrowieje. Teraz najważniejsza jest intensywna rehabilitacja, tylko ona daje szansę, że Piotrek będzie  mógł w pełni cieszyć się życiem. Wiąże się to niestety z ogromnymi kosztami, które przewyższają możliwości najbliższych Piotrka.