Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Mam na imię Piotr mam 50 lat. Byłem sprawnym i aktywnym facetem, miałem swoje pasje, marzenia. W dniu 21.12.2016roku uległem wypadkowi w pracy upadek z wysokości, diagnoza uszkodzony kręgosłup porażenie kończyn dolnych, w chwili obecnej poruszam się na wózku inwalidzkim, jednak cały czas walczę o powrót do zdrowia przede mną jeszcze skomplikowane operacje. Chciałbym być osobą niezależną, samodzielną i o ile mi pozwoli zdrowie i środki, mobilną. Do realizacji powrotu do normalności potrzebny jest mi samochód przystosowany do osoby niepełnosprawnej z porażeniem kończyn dolnych. Wieżę, że z pomocą dobrych ludzi uda mi się zebrać potrzebne środki i stać się choć w części samodzielny.