Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

– Mamo zaraz wyruszam w trasę, jadę do pracy. Pojadę jeszcze tylko przejechać motorem-  to były ostatnie słowa jakie usłyszałam od Piotrka. Piotrek pracował jako kierowca międzynarodowy, ale jego największą pasją były motory. Po 15 minutach usłyszałam wycie syren strażackich i karetek. Zaniepokojona, próbowałam  wielokrotnie dodzwonić się do syna, ale telefon ciągle milczał.
Moment, w którym dowiedziałam się że mój syn miał wypadek był najgorszym szokiem. Piotrek trafił do najbliższego szpitala i przeszedł natychmiastową operację ratujące życie. Okazało się, że kierująca samochodem osobowym kobieta, nie ustąpiła mu pierwszeństwa. W wyniku w wypadku Piotrek doznał wielonarządowych obrażeń. Silne uderzenie w głowę spowodowało obrzęk mózgu. Piotrek nadal jest nieprzytomny, a  trwa to już 6 tygodni.
W dobie pandemii żaden szpital publiczny nie chciał przyjąć syna. Pozostała nam tylko prywatna klinika, która dała nam nadzieję na powrót do zdrowia Piotra. Jednak koszt pobytu jest znaczny, nie wiemy czy uda nam się zebrać takie środki.
Kolejnym etapem będzie długotrwała rehabilitację, która pomoże mu stanąć na własne nogi. Nasz syn miał mnóstwo planów i marzeń które chciał realizować. Był duszą towarzystwa i dobrym człowiekiem, nie był obojętny na ludzkie nieszczęście, zawsze pomagał innym.