Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Katarzyna uczestniczyła w wypadku komunikacyjnym, na którego skutek utraciła sprawność. Dzięki wysiłkom lekarzy, wsparciu rodziny i ogromnej woli życia, udało się jej przetrwać najgorszy czas. Teraz będzie jej potrzebna intensywna rehabilitacja, której koszty są bardzo wysokie. Wasza pomoc może umożliwić Kasi powrót do sprawności i do opieki nad ukochanym synkiem…

Kasia Trafiła na rehabilitację do krakowskiego PCRF-u, gdzie bardzo dzielnie walczyła o odzyskanie sprawności. W tym czasie udało się jej wypracować naprawdę bardzo wiele. Kasia jest nie tylko silna, jest też niezwykle wrażliwa, ale i optymistycznie nastawiona do życia.  Najwięcej pracy trzeba poświęcić nodze Kasi, bo dolna kończyna nie odzyskała jeszcze pełnej sprawności. Czeka ją także praca nad zniwelowaniem tzw. zeza, który również jest efektem wypadku. Możliwe, że potrzeby będzie zabieg.

Nadal pilnie potrzebne są środki, by opłacić dalszą rehabilitacje Kasi, konsultacje lekarskie, być może zabieg okulistyczny. Wasze wsparcie jest niezwykle potrzebne dlatego bardzo prosimy o dalszą pomoc.

 

 

Pani Kasia z rodziną przed wypadkiem

Pani Kasia w trakcie rehabilitacji

Pani Kasia niedługo po strasznym wypadku