Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Sara to młoda dziewczyna, przed którą było całe dorosłe życie. Niestety boleśnie przekonała się jak kruche potrafi być zdrowie, że tak naprawdę jedna chwila decydują o tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość.

W wyniku wypadku komunikacyjnego utraciła sprawność. Inny uczestnicy wypadku mieli dużo więcej szczęścia… Niestety siła uderzenia była tak duża, że doszło do poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Sara aktualnie jest po 3 operacjach, leżała pod respiratorem, została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście najgorsze już za nią..

Przed Sarą bardzo długa droga, ciężka jak i kosztowna rehabilitacja. Po wyjściu ze szpitala, podjętej przez lekarzy walce o zdrowie i sprawność, przebytych operacjach kręgosłupa, Sara wróci do domu, do najbliższych. Bedzie to dopiero początek ciężkiej pracy o sprawność i samodzielność. Niestety skutki tego zdarzenia będą odczuwalne przez dłuższy czas. Konieczna będzie wielomiesięczna rehabilitacja, której koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe najbliższych Sary. Bardzo wierzymy, że uda jej się wrócić do zdrowia, by mogła w pełni cieszyć się młodością i realizować życiowe plany.

Twoja pomoc ma ogromne znaczenie.

Zbiórka na rehabilitację Sary