Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pierwsze problemy ze zdrowiem pojawiły się już w 2017 roku. Tomasz, przez operację kardiochirurgiczną wymiany zastawki aortalnej, musi już do końca życia przyjmować leki na rozrzedzenie krwi. Kiedy w końcu udało się opanować sytuację zdrowotną, w 2019 roku doszło do urazu kolana. Nikt się nie spodziewał, że wydawałoby się niegroźne uszkodzenie łąkotki doprowadzi do poważnych konsekwencji, które odczuwalne są po dziś dzień.

Z powodu urazu na przełomie 2019/2020 Tomasz przebył 3 operacje. Niestety powikłania pozabiegowe sprawiły, że w kolanie rozwinęła się martwica. Od początku tego roku ból kolana systematycznie narasta. Kilkumiesięczna diagnostyka oraz rehabilitacja wskazały, że w podchrzęstnej kości udowej zrobił się rozległy krwiak. Jedynym rozwiązaniem jest kolejny zabieg operacyjny, po którym czeka go długa droga do powrotu do pełnej sprawności. Na szczęście motywacji do ćwiczeń nie brakuje, Tomasz jako młody tata pragnie aktywnie uczestniczyć w wychowaniu syna. Bez waszego wsparcia finansowego będzie to bardzo trudne. Wspomóż Tomasza w powrocie do sprawności i przekaż dowolną kwotę darowizny.