Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Tomek prowadził spokojne i poukładane życie razem z dwójką dzieci, które są dla niego całym światem. Niestety w ułamku sekundy wszystko legło w gruzach. Ich świat się zawalił.

14 października Tomek został potrącony przez samochód.  Nie dawano mu żadnych szans. Doznał rozległych obrażeń, w tym licznych złamań kości obu podudzi, uszkodzenia kręgosłupa, pęknięcia żeber oraz czaszki. Przez długi czas pozostawał w śpiączce. Lekarze podjęli walkę o jego życie, które na szczęście udało się uratować. Jego stan jest w dalszym ciągu bardzo poważny. Na ten moment tylko ręce pozostają sprawne.

Przed nim też wiele miesięcy żmudnej i kosztownej rehabilitacji, która może dać mu szansę poprawy sprawności. Potrzeba będzie na to ogromna suma pieniędzy, a bliscy Tomasza nie dysponują takimi środkami.

Twoje wsparcie może podarować mu szansę, bez której dalsza pomoc dla niego, nie będzie możliwa.