Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Radek jest kochającym ojcem trójki dzieci, wspaniałym mężem i wielkim przyjacielem. Człowiekiem od zadań specjalnych na którego zawsze można liczyć. Niestety przez wypadek jego życie drastycznie się zmieniło. Bardzo poważnie uszkodził kręgosłup. Potrzebuje długiej i kosztowne rehabilitacji aby móc znowu stanąć na nogi i cieszyć się życiem.Radek uległ poważnemu wypadkowi, w wyniki którego ma połamane kręgosłup i uszkodzony rdzeń okręgowy. Jest po ciężkiej operacji kręgosłupa, na dzień dzisiejszy nie chodzi a nawet nie siedzi. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji, specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń. To wszystko wymaga dużych nakładów finansowanych. Radek ma 37 lat , kochająca żonę i trójkę dzieci w wieku 3, 5 i 12 lat. Ma motywację i wolę walki aby wrócić do pełnej sprawności. Wymaga to jednak ogromnych nakładów finansowych, które pozwolą na długotrwałą rehabilitację.