Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Dzień jak każdy inny , normalny poranek , zwykłe chwile we własnym domu. Nic nie świadomy tego co się za chwilę stanie. Pożegnałem się z zwyczajnie z tatą i wyjechałem do pracy. Droga niby ta sama .. A stało się. 8 września godzina 7:35 nieszczęśliwy wypadek. Na początku nawet nie widziałem jak bardzo ta chwila zmieni moje życie. Straszne uczucie w momencie gdy otworzyłem oczy i odruchowo chciałem wstać. Poczułem jak by ktoś przykuł mnie do asfaltu i wtedy ten straszny ból pleców. Wszystko wokół mnie działo się tak szybko , że niewiele pamiętam.
Po przetransportowaniu śmigłowcem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Kopernika w Łodzi przeszedłem operację kręgosłupa ,która polegała na odbarczeniu Th 12 i L1 ze stabilizacją tych kręgów.
W wyniku wypadku doznałem złamania kręgosłupa na odcinku piersiowo-lędźwiowym z urazem rdzenia kręgowego i porażeniem kończyn dolnych.
Po dwutygodniowej hospitalizacji w Łodzi zostałem przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji” Repty „w Tarnowskich Górach gdzie przebywam do dnia dzisiejszego. Obecnie korzystam z rehabilitacji na NFZ ,ale po zakończeniu jej w REPTACH konieczne jest kontynuowanie leczenia.
Abym mógł spełniać swoje marzenia i pasje potrzebne są środki na długotrwałą rehabilitację.
Ja w czasie ćwiczeń daje z siebie wszystko, ale bez wsparcia finansowego rehabilitacja zostanie przerwana i nie będę miał szans na powrót do normalności. Dlatego wierzę , że wspólnymi siłami damy radę i osiągnę swój cel. Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku to koszt ok. 7 tyś. złotych.

Bardzo Was proszę o pomoc.
Bez Waszego wsparcia nie dam rady.
Moim największym marzeniem w tym momencie jest bycie samodzielnym.
Wierzę, że jeszcze najlepsze naprawdę jest przede mną .
Mam siłę by walczyć
Z całego serca bardzo dziękuję.